Zaatakował i pobił 16-latka, bo miał... nieodpowiednią koszulkę

W miniony czwartek (15 listopada) na jednej z ulic Włocławka młody chłopak zaatakował i pobił 16-latka, bo ten miał... nieodpowiednią koszulkę klubu piłkarskiego.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek (15 listopada), a dzień później policjanci otrzymali o nim zawiadomienie. Z informacji wynikało, że młody chłopak został zaatakowany przez nieco starszego mężczyznę, znanego mu z widzenia. Napastnik żądał od poszkodowanego, aby zdjął koszulkę z emblematem klubu piłkarskiego i mu oddał.

Gdy 16-latek odmówił, agresor zaczął go bić. Poszkodowany, aby zaprzestać dalszym atakom, oddał napastnikowi koszulkę. Policjanci szybko ustalili, że sprawcą rozboju jest 18-letni włocławianin. Gdy udali się do jego miejsca zamieszkania, znaleźli tam ukradzioną dzień wcześniej koszulkę.

W sobotę (17 listopada) funkcjonariusze doprowadzili 18-latka do prokuratury i do sądu, wnioskując o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd po analizie materiałów zdecydował o miesięcznym areszcie dla sprawcy rozboju. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

dodany 2018-11-21 10:34 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją