Fałszywi rachmistrze!

Do Urzędu Miasta wpłynęły informacje o tym, iż na osiedlu Zazamcze pojawili się oszuści, podający się za rachmistrzów spisowych. Nie należy z tym osobami rozmawiać, wpuszczać do mieszkania ani podawać jakichkolwiek prywatnych danych! Zaprzysiężeni rachmistrze spisowi, we Włocławku są to 53 osoby, będą odwiedzać mieszkańców w terminie 8 kwietnia ? 30 czerwca.

Każdy rachmistrz nosi w widocznym miejscu identyfikator ze zdjęciem, imieniem, nazwiskiem, pieczęcią urzędu statystycznego oraz pieczątką imienną i podpisem dyrektora urzędu. W razie wątpliwości, tożsamość rachmistrza można sprawdzić, dzwoniąc na numery infolinii: 800 800 800 ? kontakt dla telefonów stacjonarnych oraz 22 44 44 777 ? kontakt dla telefonów komórkowych. Infolinia jest czynna od godz. 8.00 do 20.00 w dni powszechnie i od 8.00 do 18.00 w weekendy.

dodany 2011-04-01 13:33 przez iwona.kaminska

źródło: UM Włocławek/własne

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją